Twój spersonalizowany, darmowy plakat!

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Czy spersonalizowany plakat jest na pewno za darmo?

Tak, wszystkie grafiki dostępne w serwisie free.memorabli.pl są całkowicie bezpłatne! Wyjątek stanowią grafiki ze sklepu memorabli.pl, do których odnośniki znajdują się w sekcji Polecane.

Ile czasu trwa wygenerowanie darmowego spersonalizowanego plakatu?

Spersonalizowane plakaty generowane będą nie częściej jak co 24 godziny i będą każdorazowo obejmowały okres do końca poprzedzającego dnia, tj. zgłoszenia przesłane np. w poniedziałek, będą najwcześniej generowane we wtorek, itd.

Czy muszę założyć konto w serwisie free.memorabli.pl, aby pobrać plakat?

Tak. W celu pobrania darmowego plakatu, Użytkownik zobowiązany jest do zarejestrowania się a następnie do zalogowania do systemu. Po wygenerowaniu plakatu pokaże się on tylko dla zalogowanego Użytkownika. Aby ułatwić proces logowania, umożliwiamy utworzenie konta poprzez zalogowanie profilem Facebook.

Czy potrzebuję dodatkowego oprogramowania, aby korzystać z serwisu free.memorabli.pl?

Nie. Do wygenerowania darmowego, spersonalizowanego plakatu nie jest wymagane żadne dodatkowe oprogramowanie, poza standardową przeglądarką internetową. Serwis działa również na urządzeniach mobilnych (telefonach, tabletach, itp.).

Co zrobić, gdy nie pamiętam hasła do mojego konta?

Skorzystaj z opcji zresetowania hasła. Otrzymasz na swój adres email link do zresetowania hasła.

Jak mogę skontaktować się z Obsługą Klienta?

Z Obsługą Klienta możesz skontaktować się na dwa sposoby: telefonicznie, mailowo oraz poprzez wypełnienie formularza kontaktowego dostępnego w zakładce KONTAKT w menu górnym. Wszystkie dane znajdziesz w zakładce Kontakt.

Czy mogę sprawdzić co dzieje się z moim plakatem?

Po zalogowaniu się do serwisu, w sekcji Moje plakaty, możesz zobaczyć, czy plakat jest jeszcze w trakcie przygotowywania bądź czy jest już gotowy do pobrania.

Czy mogę odsprzedać pobrany plakat?

Nie. Plakaty udostępniane są wyłącznie do celów prywatnych. W przypadku ujawnienia próby odsprzedaży plakatów zostanie nałożona opłata w wysokości 1000 zł za każdą wystawioną aukcję / ofertę. Brak uiszczenia opłaty skutkować będzie pozwem cywilnym.

W jakiej formie otrzymam plakat?

Plakaty udostępniane są w formie pliku JPG do samodzielnego wydruku przygotowane pod wydruk wysokiej jakości w formacie A4, często jednak spokojnie możesz wydrukować plakat także w większym formacie nie tracąc zbytnio na jakości wydruku.
Zastrzegamy możliwość oferowania plakatów również w innych formatach.


Memorabli - zachowaj chwile na Facebook